پایداری شبکه برق قروه با نصب دستگاه های ترانسفورماتور

به گزارش دکتر برای تو، مدیر شرکت توزیع برق قروه گفت: به منظور بهبود پایداری شبکه برق و کیفیت ولتاژ مصرف کنندگان، 26 دستگاه ترانسفورماتور هوایی تازه در این شهرستان نصب شده است.

پایداری شبکه برق قروه با نصب دستگاه های ترانسفورماتور

به گزارش خبرنگاران از سنندج، فرهاد میمنت آبادی مدیر شرکت توزیع برق قروه اظهار کرد: باتوجه به شرایط آب و هوایی متغیر قروه این مدیریت نسبت به میزان گیری میزان بار ترانسفورماتور ها و شناسایی ترانسفورماتور های معیوب شبکه، به منظور بهبود کیفیت ولتاژ مشترکین، در 7 ماهه ابتدای سال جاری نسبت به نصب 26 دستگاه ترانسفورماتور هوایی نوبا ظرفیت کل پنج هزار و 720 کیلو ولت آمپر دربخش هایی از شهر و روستا اقدام کرده است.

او اضافه نمود: پایداری شبکه برق قروه یک اولویت است که این تعداد ترانسفورماتور ها در قسمت هایی از شهرستان که ساخت وساز های نو و افزایش تقاضا برای انشعاب داشته اند، با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال از محل منابع داخلی تامین و به بهره برداری رسید.

میمنت آبادی با بیان اینکه خود را مکلف می دانیم برقی مطمئن وباکیفیت دراختیارمردم، صنایع و همه بخش های جامعه قراردهیم اضافه نمود: شرایط آب وهوایی ودرحال توسعه بودن شهروروستا ها به گونه ای است که نیاز به برنامه ریزی مدون برای تامین برق باکیفیت همواره وجود دارد که نصب تجهیزاتی همچون ترانسفورماتور می تواند درتحقق این هدف کمک شایانی نماید.

او ادامه داد: با برنامه ریز های اجرا شده در راستای پایداری شبکه برق درسال جاری، پس از انجام ظرفیت سنجی و شناسایی منطقه ها ثقل بار و همچنین به منظور واگذاری انشعاب نو به متقاضیان برق دربخش هایی مختلف نسبت به طراحی و جانمایی ایجادپست هوایی نو اقدامات اساسی اجرا شده است.

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 24 آذر 1400 بروزرسانی: 24 آذر 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1905

به "پایداری شبکه برق قروه با نصب دستگاه های ترانسفورماتور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایداری شبکه برق قروه با نصب دستگاه های ترانسفورماتور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید