جسد زن جوان بعد از ناپدید شدنش داخل چاه یک باغ پیدا شد

به گزارش دکتر برای تو، اوایل اردیبهشت زن جوانی به پلیس رفت و از ناپدید شدن خواهر 38 ساله اش اطلاع داد.

جسد زن جوان بعد از ناپدید شدنش داخل چاه یک باغ پیدا شد

جهت دریافت خدمات ویلا طراحی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش ایران، او گفت: منیژه مدتی قبل از همسرش جدا شده بود و به تنهایی زندگی می کرد. البته این اواخر در اینستاگرام با پسری به نام شاهین آشنا شده بود. آن طور که منیژه می گفت آن ها می خواستند باهم ازدواج نمایند. زن جوان ادامه داد: از دیروز هر چه به تلفن خواهرم زنگ می زنم، در دسترس نیست و نمی توانم او را پیدا کنم. به مقابل خانه اش رفتم، اما در را باز نکرد. همسایه ها می گفتند که از دیروز او را ندیده اند. از طرفی آخرین باری که با منیژه صحبت کردم به من گفت که با شاهین قرار دیدار دارد.

ردپای یک مرد

با شکایت زن جوان تحقیقات از سوی کارآگاهان اداره آگاهی شروع شد. اما هیچ رد و اثری از او در دست نبود. در شاخه دیگری از تحقیقات کارآگاهان به دستور بازپرس بزرگ سهرابی به سراغ پسر جوان رفتند. اما شاهین مدعی شد که از سرنوشت منیژه بی خبر است و خودش نیز نگران او است.

مرد جوان گفت: مدتی قبل در فضای مجازی با او آشنا شدم و کم کم رابطه مان صمیمی تر و به او علاقه مند شدم. آن روز قرار بود با منیژه بیرون برویم، اما برایم کاری پیش آمد و مجبور شدم که قرارم را کنسل کنم. به همین دلیل به منیژه خبر دادم و بعد از آن هم دیگر خبری ندارم. چندین بار به او زنگ زدم، اما تلفنش در دسترس نبود و همین مسأله باعث نگرانی ام شده بود.

اظهارات ضد و نقیض مرد جوان، برای بازپرس جنایی و تیم تحقیق راضی نماینده نبود و به همین دلیل تحقیقات از او ادامه یافت. آنالیز ها برای یافتن زن جوان ادامه داشت تا اینکه این بار شاهین ادعای جدیدی را عنوان نمود: آن روز منیژه را دیدم و باهم به باغ یکی از دوستانم در جاجرود رفتیم. من برای خرید از باغ خارج شدم، اما وقتی به باغ برگشتم متوجه شدم که منیژه نیست. از دوستانم سراغ منیژه را گرفتم آن ها گفتند که فکر می کردیم با تو بیرون آمده است. هر چه به جست و جو برای یافتن او پرداختیم بی نتیجه بود. نمی دانم چه اتفاقی برای او اتفاق افتاده است.

با اظهارات جدید متهم، مأموران راهی باغ های جاجرود شدند. شاهین چندین باغ را به مأموران نشان داد که هیچ کدام از آن ها باغی نبود که او مدعی ناپدید شدن منیژه در آن بود. در نهایت هم مدعی شد به خاطر تاریکی شب و اضطراب محل دقیق باغ را به یاد ندارد. اما همین تناقضات ظن مأموران را به وی بیشتر کرد.

کشف جسد در چاه

در حالی که تحقیقات برای معین شدن سرنوشت نامعلوم زن جوان ادامه داشت، مرد میانسالی روز گذشته با پلیس تماس گرفت و گفت: من در جاجرود باغدار هستم. چند روزی است که متوجه بوی نامطبوعی از داخل باغم شدم. امروز به دنبال بو به چاه 25 متری داخل باغ رسیدم.

به دنبال این تماس، مأموران پلیس راهی محل شده و داخل چاه جسد زن جوان را درحالی پیدا کردند که دست هایش از پشت بسته شده بود. معاینات متخصصان پزشکی قانونی نیز علت اولیه مرگ را خفگی اعلام نمود. به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی پایتخت جسد برای معین شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

با کشف جسد زن جوان، راز ناپدید شدن او برملا شد، اما شاهین همچنان منکر قتل بود. وقتی تحقیقات از وی از سر گرفته شد او این بار سناریوی دیگری را عنوان نمود.

متهم گفت: با منیژه قرار گذاشتیم و باهم به باغ رفتیم. آن شب میهمانی بود و می خواستیم درباره زندگی آینده و ازدواج باهم صحبت کنیم. اما بین من و منیژه دعوا شد و او هم با عصبانیت باغ را ترک کرد. چون خیلی عصبانی بودم به دنبال او نرفتم، با خودم گفتم جایی برای رفتن ندارد و آرام که شد برمی شود. اما تصورم اشتباه بود و از منیژه خبری نشد، تلفن همراهش هم در دسترس نبود. اوایل فکر می کردم، چون از من دلخور است تلفنش را خاموش نموده، اما بعد متوجه شدم گمشده است.

با اینکه شاهین همچنان منکر جنایت است، اما اظهارات متفاوت و تناقض گویی هایش در رابطه با زن جوان و مدارک و شواهد پلیسی نشان می دهد که او در این جنایت دست دارد. به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی پایتخت، متهم جوان در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1624

به "جسد زن جوان بعد از ناپدید شدنش داخل چاه یک باغ پیدا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جسد زن جوان بعد از ناپدید شدنش داخل چاه یک باغ پیدا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید