انتقاد شدید مدیرعامل استقلال از اتفاقات رخ داده در شبکه سه

به گزارش دکتر برای تو، مدیرعامل باشگاه استقلال به نیمه تمام ماندن حرف هایش در برنامه شب گذشته فوتبال برتر واکنش نشان داد.

انتقاد شدید مدیرعامل استقلال از اتفاقات رخ داده در شبکه سه

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، احمد مددی درباره ناتمام ماندن صحبت هایش در شب گذشته در برنامه فوتبال برتر، گفت: شب گذشته به دلیل تماس با آقای افشاریان، قرار شد بنده تلفنم را قطع کنم و مجددا با من تماس گرفته شود که متاسفانه این اتفاق رخ نداد. دلیل آن هم روشن و واضح است که آقای میثاقی از اینکه ایشان را آتش بیار معرکه خطاب کردم، متوجه شد که شیطنت و نیات مغرضانه و هدفدارش علنی شده است و به همین دلیل بعد از قطع تلفن و با اطمینان از اینکه جوابی از سمت بنده نخواهد شنید، شروع به بیان مطالبی علیه بنده و کادر مدیریتی استقلال کرد.

وی ادامه داد کرد: هیچ تردیدی در گرایش رنگی میثاقی و تعلق خاطرش به یک تیم خاص وجود ندارد و ایشان با سوءاستفاده از موقعیت خویش و تریبون رسمی صدا و سیما که امانتی دست ایشان است، به تخریب وجهه استقلال مشغول است.

مددی تاکید کرد: از مدیریت محترم شبکه سوم سیما می خواهم در برخورد با چنین افراد فرصت طلب و حاشیه دوست که تریبون رسمی صدا و سیما را در دست دارند و بیش از پیشبرد اهداف مقدس رسانه ای در پی به ثمر رساندن اهداف مغرضانه شخصی خود هستند، یادآور شوند که راه جذب و افزایش مخاطب برنامه فوتبال برتر، چنین شیطنت ها و تولید حواشی نبوده و بیش از آنکه سعی در به هم ریختن تمرکز تیم استقلال را داشته باشد، حواس خود را به افزایش کیفیت برنامه اش متمرکز کند و سوالاتی را مطرح نماید که تاب شنیدن جواب آن ها را هم داشته باشد نه اینکه تلفن را قطع کنند و نهایتا سیاست برنامه خود را از به هر قیمتی دیده شدن به قیمتی دیده شدن تغییر دهد.

مدیرعامل استقلال افزود: سوالی که از میثاقی می خواستم بپرسم این بود که چرا هیچوقت آقای رسول پناه و گل محمدی را روی خط برنامه اش نیاورد تا حقایق پشت پرده و روشنگری های لازم صورت بگیرد. در انتها هم درمورد اظهار نظر ایشان درخصوص هیات مدیره و کادر مدیریتی باشگاه استقلال لازم به ذکر است که ایشان صرفا یک مجری ساده ورزشی بوده و در جایگاهی نیستند که بخواهند چه هیات مدیره قبلی و چه هیات مدیره فعلی باشگاه را نقد غیر منصفانه کنند. مطمئنا به زودی با تلاش های بی وقفه، علیرغم شیطنت ها و غرض ورزی های اجرا شده، مسائل استقلال حل می شود و کشتی استقلال به ساحل آرامش خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 6 مرداد 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1743

به "انتقاد شدید مدیرعامل استقلال از اتفاقات رخ داده در شبکه سه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد شدید مدیرعامل استقلال از اتفاقات رخ داده در شبکه سه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید