اقدامات اجرا شده در سخت ترین شرایط قابل قیاس با شرایط مالی مطلوب گذشته نیست

به گزارش دکتر برای تو، خبرنگاران/بوشهر استاندار بوشهر گفت: اقدامات اجرا شده در سخت ترین شرایط مالی قابل قیاس با شرایط مالی مطلوب گذشته نیست، لذا مستندسازی از این اقدامات یک ضرورت است.

اقدامات اجرا شده در سخت ترین شرایط قابل قیاس با شرایط مالی مطلوب گذشته نیست

عبدالکریم گراوند در جلسه کمیته توسعه مدیریت استانداری با قدردانی از تلاش مدیران ستادی و کارشناسان دفاتر مختلف در بخش های مختلف اظهار کرد: برنامه ریزی و داشتن نظم پیش شرط مهم برای توسعه در بخش های مختلف است، لذا سازمان بدون نظم و برنامه ریزی به هیچ پیشرفتی نمی رسد.

وی تاکید کرد: اگر بخواهیم راستا توسعه را دنبال کنیم باید نظم و انضباط را سرلوحه کار خود قرار دهیم و در این زمینه استانداری باید الگوی سایر دستگاه های اجرایی باشد.

استاندار بوشهر بیان نمود: وجود نظام ارزیابی کارآمد در کشور ضروری است، با بررسی و ارزیابی اقدامات انجام شده می تواند به ادامه فرایند توسعه و پیشرفت امیدوار بود.

گراوند گفت: اساسی ترین وظیفه استانداری به عنوان یک نهاد حاکمیتی، ایجاد امنیت و آرامش در جامعه است و در این مدت تلاش و همت خود را برای این منظور به کار گرفتیم.

وی ادامه داد: در حوزه عمرانی در استان اقدامات بسیار خوبی انجام شد و برخی از اقدامات در کشور بی سابقه بود، نمونه آن ساخت بیمارستان 110 تختخوابی شهدای هسته ای در مدت 3.5 سال بود، ضمن اینکه یکی از کارهای بزرگی که در استان در حال انجام است و با تکمیل آن معجزه ای صورت خواهد گرفت، پروژه انتقال آب به شهر جم است و تلاش می کنیم این پروژه حیاتی را به پایان برسانیم.

استاندار بوشهر تاکید کرد: اقدامات انجام شده در استان در سخت ترین شرایط مالی قابل قیاس با شرایط مالی مطلوب گذشته نیست، لذا مستندسازی از این اقدامات یک ضرورت است.

در پایان این نشست فرمانداری های تنگستان، دشتی و جم به عنوان فرمانداری های برتر در ارزیابی عملکرد استانداری تجلیل شد، ضمن اینکه مدیران کل امور بانوان و خانواده، مدیریت بحران و دفتر برنامه ریزی و تحول اداری استانداری به عنوان دفتر نمونه استانداری معرفی و از ایشان تقدیر شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1514

به "اقدامات اجرا شده در سخت ترین شرایط قابل قیاس با شرایط مالی مطلوب گذشته نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدامات اجرا شده در سخت ترین شرایط قابل قیاس با شرایط مالی مطلوب گذشته نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید