7 روز تا محرومیت پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالاتی!

به گزارش دکتر برای تو، پرسپولیس درصورت پرداخت نکردن مطالبات بودیمیر تا یک هفته دیگر، از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم خواهد شد.

7 روز تا محرومیت پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالاتی!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، نگاهی به تقویم نشان می دهد اگر تا 7 روز دیگر طلب ماریو بودمیر پرداخت نشود، باشگاه پرسپولیس از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم خواهد شد.

دادگاه عالی ورزش (CAS) روز 6 دی حکم قبلی کمیته انضباطی فیفا علیه پرسپولیس درباره بدهی سرخ ها به بودیمیر را تایید کرد و مقرر شد پرسپولیس 475 هزار یورو طلب این بازیکن، هزینه دادرسی و 5 درصد سود سالیانه را به این بازیکن پرداخت کند. به همین دلیل فرصتی 36 روزه در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گرفت تا این پول پرداخت شود اما واقعیت این است که تا این لحظه هیچ کدام از جلسات جعفر سمیعی برای پیدا کردن منابع مالی به نتیجه نرسیده است.

طی چند روز اخیر مدیرعامل سرخ پوشان جلسات کم تعدادی را با شرکت های دولتی و خصوصی برگزار کرده تا راهکارهایی را برای درآمدزایی و پرداخت این بدهی پیدا کند اما هنوز هیچ کدام از این جلسات نتیجه نداده است. آن هم در حالی که پرسپولیس باید طلب 15 میلیارد تومانی بودیمیر را تا 7 روز آینده بپردازد و در غیر این صورت از 3 پنجره نقل و انتقالاتی محروم خواهد شد.

این طور که از شواهد و قرائن پیداست کمتر کسی به این بدهی مالی توجه دارد و در باشگاه پرسپولیس مسائل دیگری در اولویت قرار گرفته است. به جز قضیه مهدی ترابی که باشگاه باید متحمل هزینه شود، گویا کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس بابت مساوی مقابل استقلال و پیروزی در بازی با فولاد خواهان دریافت پاداش شده اند که سمیعی از طریق شکوری به گل محمدی و شاگردانش پیغام داده فعلا پولی در کار نیست. اتفاقاتی که نشان می دهد گویا کسی حواسش به پرونده بودیمیر نیست. پرونده ای که بی نهایت جدی است و اگر پرسپولیس تا یک هفته آینده این بدهی را پرداخت نکند، از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم خواهد شد.

طرفداری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 اسفند 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1466

به "7 روز تا محرومیت پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالاتی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 روز تا محرومیت پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالاتی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید