گلایه مندی فرماندار اسدآباد از شهرداری به دلیل سد معبر دستفروشان

به گزارش دکتر برای تو، خبرنگاران/همدان فرماندار اسدآباد از شهرداری به دلیل عدم ساماندهی دستفروشان گلایه کرد.

گلایه مندی فرماندار اسدآباد از شهرداری به دلیل سد معبر دستفروشان

سعید کتابی در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان اظهار کرد: از شهرداری به واسطه عدم ساماندهی دستفروشان و سد معبر بعضی از واحدهای صنفی به شدت گلایه مندیم چرا که شهرداری یا نمی خواهد و یا توان آن را ندارد که نسبت به ساماندهی دشفروشان اقدام کند.

وی با بیان اینکه شهرداری باید برای مغازه داران و واحدهای صنفی یک حد قرار دهد تا در پیاده رو و خیابان های اصلی بعضی از موارد واحدها از حد تعیین شده تجاوز نکنند و با اشغال پیاده رو موجب نارضایتی و تکدر خاطر شهروندان و عابران نشوند توضیح داد: برای توجیه دستفروشان و واحدهای صنفی در بحث سد معبر برگزاری کلاس های توجیهی در رابطه با حقوق شهروندی ضرورت دارد.

کتابی در ادامه با تاکید بر نظارت و بازرسی های مستمر بازرسان بر بازار خاطر نشان کرد: رعایت ساعت کاری در پخت نانوایی ها از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و هر نانوایی هر ساعت که بخواهد نسبت به پخت نان اقدام کند قابل قبول نیست.

وی بعلاوه اضافه نمود: نانوایی هایی که به صورت مستمر در رابطه با کیفیت نان و عدم رعایت ساعت کاری دارای گزارش های مختلف هستند برخورد با این موارد به وسیله دستگاه های ذی ربط ضرورت دارد ضمن اینکه تشویق واحدهای نانوایی با پخت با کیفیت نان و رعایت ضوابط کار هم باید مورد توجه قرار گیرد.

کتابی در ادامه با تاکید بر دقت بازرسی ها و نظارت ها بر نرخ قیمت های اجناس بازار اعلام کرد: تفاوت قیمت ها در رابطه با یک جنس تعیین در بازار نشان از عدم نظارت دقیق و مستمر داشته که باید با نظارت های دقیق مانع تفاوت قیمت ها و گرانی های خودسرانه بعضی از واحدهای صنفی سودجو بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 آبان 1400 بروزرسانی: 2 آبان 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1847

به "گلایه مندی فرماندار اسدآباد از شهرداری به دلیل سد معبر دستفروشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه مندی فرماندار اسدآباد از شهرداری به دلیل سد معبر دستفروشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید