گازرسانی به شهر بندرعباس سال 1400 تکمیل میشود

به گزارش دکتر برای تو، مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان از تکمیل عملیات گازرسانی به شهر بندرعباس تا خاتمه سال 1400 خبر داد.

گازرسانی به شهر بندرعباس سال 1400 تکمیل میشود

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، فواد حمزوی با بیان اینکه امسال 600 میلیارد تومان اعتبار برای طرح های گازرسانی در استان هرمزگان اختصاص یافته است، گفت: تکمیل مراحل 6 و 7 گازرسانی به شهر بندرعباس، عملیات گازرسانی به میناب و سیریک در شرق هرمزگان، اجرای شبکه گازرسانی فارغان و احمدی در شمال استان و گازرسانی به بندرلنگه، چارک، کنگ و جزیره کیش از مهم ترین طرح های امسال است.

وی ادامه داد: گازرسانی به کوهیج و جناح شهرستان بستک و گازرسانی به مناطق تازیان و ایسین شهرستان بندرعباس نیز در دستور کار است و همه محله های شهر بندرعباس تا انتها سال 1400 گازرسانی می شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان اظهار کرد: اکنون 82 هزار خانوار استان از گاز طبیعی بهره مند هستند که با تکمیل این طرح های جدید گازرسانی این تعداد تا 200 هزار خانوار افزایش می یابد.

حمزوی شرح داد: با دو بانک عامل رایزنی هایی شده است تا تسهیلات 5 میلیون تومانی به شهروندان پرداخت شود و در تلاشیم تا سود این تسهیلات کاهش یابد، زیرا این تسهیلات برای تشویق بیشتر مردم برای اجرای لوله کشی گاز در واحدهای مسکونی است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1389

به "گازرسانی به شهر بندرعباس سال 1400 تکمیل میشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گازرسانی به شهر بندرعباس سال 1400 تکمیل میشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید