پیروز قربانی: شرایط خوب پرسپولیس تضمینی برای برد آنها نیست، استقلالی ها هنوز نتوانسته اند جای خالی ابراهیمی را پر نمایند

پیروز قربانی، مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که شرایط خوب پرسپولیس تضمینی برای برتری این تیم در دیدار روز پنجشنبه مقابل آبی پوشان نیست.

پیروز قربانی: شرایط خوب پرسپولیس تضمینی برای برد آنها نیست، استقلالی ها هنوز نتوانسته اند جای خالی ابراهیمی را پر نمایند

پیروز قربانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در واکنش به اینکه برخی معتقدند استقلال بعد از حذف شدن مقابل السد و تساوی برابر نساجی، شرایط خوبی ندارد، گفت: استقلال از یک تورنمنت مهم مثل لیگ قهرمانان آسیا حذف شد و طبیعی است که وقتی یک تیم از چنین تورنمنتی کنار می رود، احتیاج به زمان دارد تا به شرایط خوبی برسد. البته دربی شرایط خاص خودش را دارد و استقلال با شرایط متفاوتی مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت. بازیکنان هم کوشش می نمایند تا روحیه و انگیزه بالایی برای برد داشته باشند.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال در ادامه اضافه نمود: پرسپولیس در آسیا به مرحله نیمه نهایی رسید و سپیدرود را هم شکست داد. آنها در مجموع شرایط خوبی دارند و قطعاً استقلال کار آسانی در پیش نخواهد داشت. البته شرایط خوب پرسپولیس، تضمینی برای برد آنها نیست، چون در فوتبال هر مسابقه شرایط خاص خودش را دارد. استقلال می تواند با موفقیت در دربی یک آغاز دوباره داشته باشد و به روزهای خوبش برسد.

وی با اشاره به برخی از انتقادها در مورد اینکه استقلال خریدهای خوبی در فصل جدید انجام نداده است، توضیح داد: بازیکنان جدید با نظر شفر به استقلال آمدند و این مربی هم بی تجربه نیست. نباید فراموش کرد که استقلال چند بازیکن تأثیرگذارش را در خطوط دفاع، هافبک و حمله از دست داد و خیلی سخت بود که جای نفراتی مثل حسینی، جپاروف، ابراهیمی و تیام پر گردد. شما می بینید که رفتن امید ابراهیمی همچنان روی عملکرد استقلال تأثیرگذار است و آنها هنوز نتوانسته اند جای خالی این بازیکن را پر نمایند.

قربانی در خاتمه اعلام کرد: باید به استقلال زمان بدهیم و امیدوارم این تیم در بازی با پرسپولیس نمایش خوبی داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیروز قربانی: شرایط خوب پرسپولیس تضمینی برای برد آنها نیست، استقلالی ها هنوز نتوانسته اند جای خالی ابراهیمی را پر نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروز قربانی: شرایط خوب پرسپولیس تضمینی برای برد آنها نیست، استقلالی ها هنوز نتوانسته اند جای خالی ابراهیمی را پر نمایند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید