همدان قرمز کرونا را رد کرد

به گزارش دکتر برای تو، سخنگوی ستاد کرونا در استان همدان از تغییر رنگ قرمز 8 شهرستان استان به نارنجی اطلاع داد و گفت: فقط 2 شهرستان همدان یعنی بهار و اسد آباد اکنون در رنگ بندی قرمز واقع شده است.

همدان قرمز کرونا را رد کرد

سخنگوی ستاد کرونا در استان همدان از تغییر رنگ قرمز 8 شهرستان استان به نارنجی اطلاع داد و گفت: فقط 2 شهرستان همدان یعنی بهار و اسد آباد اکنون در رنگ بندی قرمز واقع شده است.

جام جم آنلاین همدان؛ مهرداد نادری بابیان این خبر تأکید کرد پس بر این اساس مشاغل گروه 2 در همدان تا اطلاع ثانوی اجازه فعالیت دارند و فعالیت آنان از امروز بلامانع است.

وی که مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان نیز هست، ادامه داد: همه مشاغلی که با مجوز ستاد کرونا اجازه فعالیت دارند ملزم به رعایت همه دستور العمل های ستاد کرونا هستند و اجازه ایجاد تجمع در محل کار یا ارائه خدمات به شهروندان بدون ماسک را ندارند و هر گزارشی که خلاف این موضوع را تائید کند منجر به پلمب واحد متخلف خواهد شد.

وی درباره نحوه فعالیت دستگاه های اداری نیز گفت: بر اساس تصمیم ستاد کرونا در شهر های با رنگ بندی نارنجی دوسوم کارکنان دستگاه هایی که خدمات ضروری ارائه می دهند باید در محل کار با تائید و نظر مدیر ارشد آن دستگاه برای ارائه خدمات حضورداشته باشند. برای سایر دستگاه نیز حضور 50 درصد نیرو ها حتمی است.

نادری فر اضافه کرد: فعالیت سایر گروه های شغلی نیز تا اعلام رسمی توسط ستاد کرونا ممنوع است و فعالیت های دانشگاه ها نیز مجازی خواهد بود. گروه شغلی 2 نیز مانند مراکز خرید عظیم، مساجد، مصلاهای، مشاوران املاک، خیاطی ها و غیره است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 خرداد 1400 بروزرسانی: 19 خرداد 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1656

به "همدان قرمز کرونا را رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همدان قرمز کرونا را رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید