نویدکیا: پیکان با برنامه ریزی دقیقی وارد میدان شده بود، ملاقات دشواری با نفت آبادان داریم

به گزارش دکتر برای تو، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: ملاقات دشواری در آبادان در پیش داریم و امیدواریم برنامه ریزی درستی داشته باشیم تا حداکثر امتیاز را کسب کنیم.

نویدکیا: پیکان با برنامه ریزی دقیقی وارد میدان شده بود، ملاقات دشواری با نفت آبادان داریم

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، محرم نویدکیا پس از پیروزی سپاهان مقابل پیکان تهران در ارتباط زنده با برنامه تلویزیونی ملاقات برتر شبکه استانی اصفهان گفت: اگر بخواهم منطقی درباره فوتبال امروز صحبت کنم، در نیمه نخست فوتبال خوبی ارائه نکردیم و پیکان بهتر و مسلط تر از ما بازی کرد.

وی توضیح داد: با اینکه در این نیمه یک گل از حریف پیش افتادیم، اما انتظار بالاتری از بازیکنانم داشتم. نظم خوبی در عملکرد هافبک های تیم برای پوشش فضاهای میدان نداشتیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اضافه کرد: در اوایل نیمه دوم نیز عملکرد خوبی نداشتیم و یک گل نیز دریافت کردیم اما پس از این گل شرایط بهتر شد و فرصت های بسیار زیادی برایمان به وجود آمد و این شانس را داشتیم تا گل های خود را افزایش دهیم.

نویدکیا بیان نمود: برای تیم ما ایده آل نبود که در نیمه نخست فضاهای میدان را از دست بدهیم و برخلاف ما، تیم پیکان میانه میدان را در دست گرفت و به خوبی هافبک های ما را پرس کرد و تعیین بود با برنامه ریزی دقیقی وارد میدان شده اند. در نهایت خدا را شکر می کنم که 3 امتیاز این ملاقات را کسب کردیم.

وی درباره ملاقات آینده سپاهان با نفت آبادان گفت: تمام بازی های سپاهان سخت است. ملاقاتهای تیم هایی مانند سپاهان، پرسپولیس، استقلال و تراکتور سخت است و باید برنامه ریزی دقیق تری داشته باشیم. ملاقات سختی در آبادان داریم و امیدواریم برنامه ریزی درستی داشته باشیم تا حداکثر امتیاز را کسب کنیم.

172، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1446

به "نویدکیا: پیکان با برنامه ریزی دقیقی وارد میدان شده بود، ملاقات دشواری با نفت آبادان داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویدکیا: پیکان با برنامه ریزی دقیقی وارد میدان شده بود، ملاقات دشواری با نفت آبادان داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید