نادری: وقت مجلس صرف مشکل یک نماینده با یک استاندار نشود

به گزارش دکتر برای تو، نماینده مردم پاوه در مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده 22 بند 11 آئین نامه داخلی مجلس در تذکری به هیأت رئیسه گفت: مسائلی که در مجلس مطرح می گردد باید مرتبط با مجلس باشد و انشایی که امروز آقای یوسف نژاد قرائت کرد وقت مجلس را گرفت.

نادری: وقت مجلس صرف مشکل یک نماینده با یک استاندار نشود

به گزارش دکتر برای تو، شهاب نادری نماینده مردم پاوه در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس گفت: طرح رتبه بندی معلمان باید مورد توجه قرار گیرد. آقای مطهری هیأت رئیسه قسم خورده بر اساس قانون و آئین نامه انجام وظیفه کند. ماده 22 بند 11 حفظ شأن مجلس و دفاع از حقوق و صندلی نمایندگان را مورد توجه قرار می دهد.

وی اضافه کرد: آقای یوسف نژاد انشایی را در مجلس خواند که موضوع خارج از مجلس داشت و وقت مجلس را گرفت. آن هم به دلیل مشکل یک نماینده با یک استاندار بود. باید صندلی و شأن مجلس حفظ گردد.

علی مطهری رئیس وقت جلسه مجلس در پاسخ به وی گفت: طبق ماده 74 در صورتی که در نطق نماینده ای به فردی بیرون از مجلس توهین گردد آن فرد می تواند دو برابر آن موقع پاسخ دهد. این کار طبق آئین نامه انجام شد. اگر به متن پاسخ ایرادی دارید آن بحث دیگری است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 تیر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 181

به "نادری: وقت مجلس صرف مشکل یک نماینده با یک استاندار نشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نادری: وقت مجلس صرف مشکل یک نماینده با یک استاندار نشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید