مقاله: آشنایی با جزایر سیشل بهشتی در آفریقا

به گزارش دکتر برای تو، سیشل از 115 جزیره زیبا تشکیل شده است. اگرچه هر کدام از این جزایر زیبا هستند و هر کدام جذابیت خاص خود را دارند اما زیبایی بعضی از این جزایر خیره نماینده است. در پایین فرستی از بهترین و معروفترین جزایر سیشل را می توانید ببینید:

مقاله: آشنایی با جزایر سیشل بهشتی در آفریقا

شاید تابحال فکر می کردید این جزایر در آفریقای جنوبی است اما اشتباه می کنید. جزایر سیشل در شرق آفریقا قرار دارند و آنقدر زیبایی بی حد و حصری دارند که حتی خود آفریقایی ها آن را بهشت آفریقا می نامند.

بزرگترین و معروفترین جزیره سیشل است که چشم انداز بسیار زیبایی شامل کوه های بلند؛ جنگل های انبوه، حیات دریایی و جانوری فوق العاده دارد. این جزیره دارای 65 ساحل است. مرکزاین جزیره شهر معروف ویکتوریا است که یکی از کوچکترین مرکزهای شهری جهان هم به شمار می آید.

جزیره سیشل همانطور که گفته شد به دلیل بکر بودنش جای گرانی است که بسیاری از افراد حاضرند هزینه لازم را بپردازند اما برای یکبار هم که شده از این جزیره دیدن نمایند. اگر شما هم از این دسته از افراد هستید، سیشل جایی است که در اولین فرصت باید ببینید.

این جزیره به عنوان خانه تعدادی از گونه های در حال انقراض گیاهی و جانوری شناخته شده است که شامل چکاوک شانه به سر، لاک پشت منقار دار، کبوتر دریایی دم باریک و فاخته سیشلی می گردد. اگر طبیعت دوست باشید، فرصت بازدید از این جزیره را نباید از دست بدهید.

منبع مقاله: آشنایی با جزایر سیشل بهشتی در آفریقا

انتشار: 10 دی 1400 بروزرسانی: 10 دی 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1923

به "مقاله: آشنایی با جزایر سیشل بهشتی در آفریقا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آشنایی با جزایر سیشل بهشتی در آفریقا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید