فراخوان پذیرش مقاله در ماهنامه رشد معلم

به گزارش دکتر برای تو، تهران (پانا) - ماهنامه رشد معلم از معلمـان، معاونـان و کارشناسـان تعلیـم و تربیـت دعـوت کرد تا مقـالات و تجربه های زیسـته خود را، به این مجله ارسال کنند.

فراخوان پذیرش مقاله در ماهنامه رشد معلم

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، در این فراخوان تصریح شده است: ماهنامه رشد معلم بـا نوشته های معلمان، معاونان و کارشناسان تعلیم و تربیت، پربارتر و غنی تر می شود.

محورهای پیشنهادی جهت نگارش و پذیرش مقاله در ماهنامه رشد معلم به شرح زیر است: کاربست نظریه فطرت گرایی توحیدی در فرایند یاددهی-یادگیری، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و نقش معلم و مدرسه بر اساس آن، تدریس با رویکرد موقعیت محور و تلفیقی، سنجش فرآیندی و عملکردی.

بر این اساس؛ معلمان، معاونان و کارشناسان می توانند؛ مطالب خود را در قالب های نوشتاری مقاله، تجربه، خاطره، یادداشت کوتاه، خاطره، قصه و داستان، طنز و حکایت، حداکثر در 1000 کلمه، به نشانی ایمیل مجله؛ [email protected] ارسال کنند.

شایان ذکر است؛ برای مطالب منتشرشده در ماهنامه رشد معلم، حق تألیف در نظر گرفته خواهد شد و در پایـان هرسال بـه نوشته های برتر، نیز جایزه هایی نفیس، تعلق خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 خرداد 1400 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1636

به "فراخوان پذیرش مقاله در ماهنامه رشد معلم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان پذیرش مقاله در ماهنامه رشد معلم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید