خطر نوع جهش یافته کرونا برای بچه ها

به گزارش دکتر برای تو، اسکاتلند و ولز نیز اقدامات سختگیرانه تری را گزارش کردند. به گفته وزارت بهداشت بریتانیا گونه جدید ویروس ممکن است 70 درصد بیشتر از حد طبیعی عفونی باشد و بسیار سریعتر در حال گسترش است.

خطر نوع جهش یافته کرونا برای بچه ها

احتمال ابتلا به ویروس نوع جدید در بین بچه ها بیش از ویروس قبلی است. نیل فرگوسن، پروفسور کالج سطلنتی لندن از خطر نوع جهش یافته ویروس کرونا برای بچه ها تعریف کرد و گفت که احتمال ابتلا به این ویروس بیشتر خواهد بود.

اطلاعات موجود در باره شیوع نوع جهش یافته ویروس کرونا در جنوب -شرق بریتانیا، سطح بالای ابتدا به این ویروس در بین بچه ها و نوجوانان زیر 15 سال را مورد تأیید قرار داد.

پیش از این در خبر ها آمده بود که پس از کشف جهش ویروس کرونا در بریتانیا، چندین کشور اروپایی تصمیم گرفته اند که ارتباط حمل و نقلی با انگلیس را متوقف کنند. مقامات هلندی پذیرش پرواز های خود از انگلستان را تا اول ژانویه متوقف می کنند. این ممنوعیت از امروز صبح اجرایی شد.

دولت هلند این تدبیر را اقدام موقتی تا زمان بررسی نوع جدیدی از ویروس نامید. روز قبل، بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس از معرفی سطح چهارم محدودیت ها در لندن و جنوب شرقی انگلیس خبر داد، که باید از شیوع نوع جدید ویروس کرونا جلوگیری کند.

اسکاتلند و ولز نیز اقدامات سختگیرانه تری را گزارش کردند. به گفته وزارت بهداشت بریتانیا گونه جدید ویروس ممکن است 70 درصد بیشتر از حد طبیعی عفونی باشد و بسیار سریعتر در حال گسترش است.

منبع: فرادید
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1416

به "خطر نوع جهش یافته کرونا برای بچه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطر نوع جهش یافته کرونا برای بچه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید