جزئیات واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه الزهرا(س) اعلام شد

به گزارش دکتر برای تو، دانشگاه الزهرا(س) طی اطلاعیه ای شرایط و جزئیات واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه را خاطرنشان کرد.

جزئیات واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه الزهرا(س) اعلام شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، با توجه به باز شدن سامانه ثبت نام واکسیناسیون کرونا برای دانشجویان سراسر کشور، دانشجویان همه مقاطع تحصیلی دانشگاه الزهرا س می توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir و وارد کردن کد ملی، تاریخ تولد و شماره همراه نسبت به ثبت نام و انتخاب زمان و مکان تزریق واکسن در محل سکونت خود اقدام نمایند.

نکات قابل توجه:

1- پایگاه واکسیناسیون در دانشگاه الزهرا س دایر بوده و دانشجویان ساکن تهران می توانند این پایگاه یا سایر پایگاه های مستقر در شهر تهران را به اسم محل مورد نظر خود جهت تزریق واکسن انتخاب نمایند.

2- دانشجویان ساکن شهرستان لازم است جهت دریافت واکسن به نزدیکترین پایگاه واکسیناسیون محل سکونت خود مراجعه نمایند و از مراجعه حضوری به دانشگاه و یا پایگاه مستقر در آن خودداری نمایند.

3- در صورت ناموفق بودن فرایند ثبت نام در سامانه واکسیناسیون اینجا را کلیک و نسبت به ثبت نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، شماره تلفن همراه و کد ملی خود اقدام نمایند تا امکان آنالیز و برطرف مشکل فراهم گردد. دانشجویان بین الملل به جای ثبت کد ملی شماره گذرنامه خود را وارد نمایند.

4- امکان بروز مشکل در مراحل ثبت نام سامانه salamat.gov.ir به علت حجم بالای مراجعه واجدین شرایط وجود دارد، لذا لازم است در چندین نوبت از شبانه روز برای ورود به سامانه مذکور و ثبت نام اقدام و صرفا در صورت اطمینان کامل از وجود مشکل در ثبت اطلاعات شخصی طبق بند 3 عمل گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 شهریور 1400 بروزرسانی: 22 شهریور 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1803

به "جزئیات واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه الزهرا(س) اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه الزهرا(س) اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید