ثبت نام 3000 معلول در آزمون استخدامی ، بیشترین شـغل مورد تقاضا، آموزگاری ابتدایی

به گزارش دکتر برای تو، معاون سازمان بهزیستی با یادآوری ثبت نام 3 هزار و 46 فرد دارای معلولیت در هفتمین آزمون استخدامی، گفت: بیشترین شـغل مورد تقاضا آموزگاری ابتدایی است.

ثبت نام 3000 معلول در آزمون استخدامی ، بیشترین شـغل مورد تقاضا، آموزگاری ابتدایی

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، محمد نفریه در مورد حضور افراد دارای معلولیت در هفتمین آزمون استخدامی، گفت: با کوشش های اجرا شده و با نظارت سازمان اداری و استخدامی کشور تمامی دستگاه هایی که به وسیله آزمون فراگیر اقـدام به جذب نیرو می نمایند ملزم به رعایت سـهمیه 3 درصد افراد دارای معلولیت مطـابق با ماده 15 قانون حمایت از حقوق معلولان هستند.

معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: در هفتمین آزمون فراگیر اسـتخدامی کشور که در انتها آبان ماه برگزار گردید، 3 هزار و 46 فرد دارای معلولیت ثبت نام نموده بودند که از این تعداد یکهزار و 655 نفر دارای معلولیت جسـمی ـ حرکتی (54 درصد)، 966 نفر دارای معلولیت بینایی (33 درصد) و 425 نفر دارای معلولیت شنوایی (13 درصد) بودند.

وی با بیان اینکه بیشترین تعداد ثبت نام نمایندگان از استان تهـران (358 نفر) و کمترین تعداد از استان ایلام (24 نفر) بوده است، یادآور شد: بیشترین شـغل مورد تقاضا آموزگاری ابتدایی (ابتدایی/ استثنایی) با 811 متقاضی و بیشترین مدرک تحصیلی ثبت نام نمایندگان روانشناسی در تمامی گرایش ها (410 نفر) بوده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 599

به "ثبت نام 3000 معلول در آزمون استخدامی ، بیشترین شـغل مورد تقاضا، آموزگاری ابتدایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام 3000 معلول در آزمون استخدامی ، بیشترین شـغل مورد تقاضا، آموزگاری ابتدایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید