توضیحات باشگاه پرسپولیس درباره مصدومیت خلیل زاده

به گزارش دکتر برای تو، مدیر روابط عمومی پرسپولیس تاکید نمود که غیبت شجاع خلیل زاده در بازی با نفت مسجد سلیمان به دلیل آسیب دیدگی است و مسائل دیگری که در این باره مطرح می گردد، صحت ندارد.

توضیحات باشگاه پرسپولیس درباره مصدومیت خلیل زاده

به گزارش دکتر برای تو پندار خمارلو در واکنش به شایعات مطرح شده در آستانه بازی با نفت مسجد سلیمان در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: برآورد ها درباره شجاع خلیل زاده و دلیل غیبت او در بازی برابر نفت مسجدسلیمان و ارتباط آن با مصاحبه ای که اصلا انجام نشده بود، به هیچ وجه صحت ندارد و او اگر آسیب دیده نبود به طور قطع در این بازی حضور پیدا می کرد.

وی ادامه داد: مصاحبه ای که درباره آن صحبت می گردد قبل از این، از سوی شجاع خلیل زاده به شدت تکذیب شده است. شجاع از بازیکنان با اخلاق فوتبال ما است. آن مسائل با هر منشأیی که بود به شکل رسمی و با جدیت از سوی او رد شد. از این جهت مسئله ای وجود نداشت و آن چه باعث شد، وی در این بازی نباشد، مصدومیت است. در این ارتباط همه چیز شفاف است.

مدیر رسانه ای تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: شجاع خلیل زاده در تمرینات هفته گذشته از ناحیه پا ابراز درد داشت. در یکی از تمرینات، او از ناحیه هر دو پا ابراز ناراحتی کرد. امیدوار بودیم که این مسئله ناشی از فشار بازی ها باشد. روز بعد از آن، کادر پزشکی او را تحت معاینه و تست قرار داد و چون ابراز درد از ناحیه عضله یک پا جدی بود، برای MRI اعزام شد که متاسفانه جواب تصویربرداری، تشخیص کادر پزشکی مبنی بر کشیدگی عضله را تائید کرد و به همین دلیل لازم بود استراحت و برنامه فیزیوتراپی داشته باشد.

خمارلو اضافه نمود: امیدواریم به برآورد هایی از این دست که باعث بروز حواشی می گردد، دامن زده نگردد. البته برای ما هم جالب است که با آغاز نیم فصل دوم، قبل از هر بازی، چنین مواردی برای تیم ما ایجاد می گردد. طرفداران هم به خوبی به مسائل اشراف دارند و قطعا تحت تاثیر قرار نمی گیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 144

به "توضیحات باشگاه پرسپولیس درباره مصدومیت خلیل زاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات باشگاه پرسپولیس درباره مصدومیت خلیل زاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید