تصویب کلیات طرح اصلاح ماده 100 قانون شهرداری ها

به گزارش دکتر برای تو، تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت در نشست امروز این کمیسیون، کلیات طرح اصلاح ماده 100 قانون شهرداری ها مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

تصویب کلیات طرح اصلاح ماده 100 قانون شهرداری ها

به گزارش روابط عمومی مجلس، البرز حسینی سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در تشریح نشست امروز (دوشنبه 26 آبان ماه) کمیسیون متبوعش، گفت: در نشست امروز این کمیسیون، طرح اصلاح ماده 100 قانون شهرداری ها مورد بررسی قرار گرفت و کلیات آن به تصویب رسید.

کننده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی بسیاری از مراجعه کنندگان به کمیسیون ماده 100 به دلیل اعتراض به آرای این کمیسیون، به دیوان عدالت اداری شکایت می کنند، این مسئله موجب شده که دستگاه قضا به عملکرد این کمیسیون ورود کند، از این رو در شرایط کنونی اصلاح ماده 100 قانون شهرداری ها در اولویت بررسی کمیسیون عمران قرار گرفته است.

خروجی کمیسیون ماده 100 شهرداری ها، تخلف فروشی شده است

حسینی ادامه داد: عملکرد کمیسیون ماده 100 شهرداری ها موجب شده که در بسیاری از پرونده ها که بنا، به دلیل ساخت و ساز غیرمجاز باید تخریب شوند، این امر صورت نگرفته و عملا خروجی این کمیسیون، تخلف فروشی شده است.

این کننده مردم در مجلس یازدهم گفت: در نشست امروز همچنین لایحه تصویب اصلاحات کنوانسیون بین المللی استانداردهای آموزش، صدور گواهینامه و نگهبانی برای دریانوردان مورد بررسی قرار گرفت و کلیات آن تصویب شد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: این کنوانسیون یکی از مقررات های مهم سازمان بین المللی دریانوردی محسوب شده و ایران نیز عضوی از این کنوانسیون است، در این کنوانسیون، الگوی واحدی برای آموزش دریانوردان ارائه شده، حال این سازمان بین المللی هر 5 سال یکبار کنوانسیون مذکور را مورد اصلاح قرار می دهد، از این رو در لایحه مذکور، اصلاحات اجرا شده ارائه شده است

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1333

به "تصویب کلیات طرح اصلاح ماده 100 قانون شهرداری ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب کلیات طرح اصلاح ماده 100 قانون شهرداری ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید