تاکید بر برخورد قاطع با تصمیم غیرورزشی AFC در جلسه هیئت مدیره، سرمربی و مدیر پرسپولیس

به گزارش دکتر برای تو، جلسه هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با حضور سرمربی و مدیر تیم برگزار شد.

تاکید بر برخورد قاطع با تصمیم غیرورزشی AFC در جلسه هیئت مدیره، سرمربی و مدیر پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، جلسه هیئت مدیره این باشگاه عصر امروز با حضور مدیرعامل باشگاه، سرمربی و مدیر تیم برگزار گشت.

در این جلسه محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گزارشی از فرایند مذاکرات برای جذب یحیی گل محمدی و دستیارانش به اعضای هیئت مدیره ارائه کرد. این در حالی است که اعضای هیئت مدیره پیش از این موافقت خود را با جذب گل محمدی اعلام کرده بودند و پس از توضیحات انصاری فرد در جریان کامل جذب کادر فنی جدید و بازیکنان خارجی قرار گرفتند. افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس توضیحاتی در خصوص شرایط این تیم به اعضای هیئت مدیره ارائه کرد.

همچنین یحیی گل محمدی، سرمربی تیم پرسپولیس برنامه های خود را به اعضای هیئت مدیره ارائه کرد. اعضای هیئت مدیره برای سرمربی جدید پرسپولیس در مدت زمان قراردادش با این باشگاه آرزوی موفقیت و ابراز امیدواری کردند تا او بتواند نتایج خوب پرسپولیس را تداوم بخشد.

در ادامه این جلسه، اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص شرایط تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا و تصمیمی که کمیته مسابقات برای محرومیت از میزبانی اتخاذ کرده صحبت کردند.

مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امیدوار هستند که کمیته اجرایی لیگ قهرمانان آسیا این تصمیم عجیب را وتو کند.

از طرف دیگر در این جلسه مقرر شد برخورد قاطعی با تصمیم های غیر ورزشی کنفدراسیون فوتبال صورت پذیرد و اگر تصمیم نهایی کمیته اجرایی لیگ قهرمانان آسیا، محرومیت تیم های ایرانی از میزبانی باشد در آن صورت همه تیم ها از لیگ قهرمانان در فصل 2020 کناره گیری کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 701

به "تاکید بر برخورد قاطع با تصمیم غیرورزشی AFC در جلسه هیئت مدیره، سرمربی و مدیر پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید بر برخورد قاطع با تصمیم غیرورزشی AFC در جلسه هیئت مدیره، سرمربی و مدیر پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید