بیانیه مشترک باشگاه های شهرخودرو و سپاهان برای لغو بازی های لیگ برتر

به گزارش دکتر برای تو، در حالیکه تیم های سپاهان و شهر خودرو یکشنبه در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران باید به مصاف پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان بروند، دربیانیه ای مشترک خواستار لغو بازی هایشان شدند.

بیانیه مشترک باشگاه های شهرخودرو و سپاهان برای لغو بازی های لیگ برتر

به گزارش خبرنگاران، به دنبال اطلاعیه ستاد مقابله با شیوع بیماری کرونا در ورزش و عدم توجه به لغو ملاقات های دو تیم لیگ فزونی سپاهان و شهرخودرو مقابل رقبایشان، این دو باشگاه در بیانیه ای مشترک خواستار لغو مسابقاتشان شدند.

در این بیانیه آمده است:

فوتبال بدون حضور تماشاگران یک رقابت بی روح و بدون جذابیت است و این حق تیم های فوتبال است که از خواسته به حق طرفدارانشان یعنی حضور و حمایت در بازی هایی که میزبان هستندبرخوردار باشند.

طی چند روز گذشته و با شیوع بیماری کرونا در کشور حالا همه به دنبال مقابله با این بیماری هستیم تا هموطنانمان کمترین آسیب را ببینند، اما اطلاعیه ستاد مقابله با شیوع بیماری کرونا در ورزش و لغو تمام مسابقات ورزشی به غیر از سه مسابقه لیگ برتر که قرار است یکشنبه برگزار گردد تعجب همه را در بر داشت.

بی شک هیچ یک از باشگاه های سپاهان و شهرخودرو، به هیچ وجه خواستار به خطر افتادن سلامتی مردم و طرفدارانمان نیستیم، اماآیا فقط سلامتی طرفداران اهمیت دارد و اگر سلامتی بازیکنان و سایر عوامل مسابقه به خطر بیفتد، مهم نیست؟

نکته دیگر اینکه در شرایط حساس مسابقات لیگ برتر که بازی ها و امتیازات بسیار اهمیت دارد، اگر این بازیها بدون تماشاگر باشد، عملا حق میزبانی ما از بین می رود و انتظار می رود سازمان محترم لیگ در لغو این مسابقه هااقدام عاجل انجام دهد تا حقی ضایع نگردد.

بازهم تاکید می کنیم که باشگاههای سپاهان و شهرخودرو درخواست دارند تا بازی های فردا مقابل رقبایشان در شرایط فعلی و بدون حضور تماشاگران لغو شده و از وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و ستاد مقابله با شیوع بیماری کرونا درخواست داریم به احترام مردم اصفهان و مشهد مقدس به درخواست بحق این دوباشگاه احترام بگذارند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 802

به "بیانیه مشترک باشگاه های شهرخودرو و سپاهان برای لغو بازی های لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه مشترک باشگاه های شهرخودرو و سپاهان برای لغو بازی های لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید