بازیکن سابق استقلال در بین 100 سرمایه گذار برتر جهان خبرنگاران

به گزارش دکتر برای تو، بازیکن سابق استقلال در لیست برترین سرمایه گذاران دنیا قرار گرفته است.

بازیکن سابق استقلال در بین 100 سرمایه گذار برتر جهان خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پژمان نوزاد که سابقه بازی کردن در تیم هایی چون استقلال و وحدت را در کارنامه داشته و البته در دنیای رسانه نیز فعالیت نموده است، حالا در لیست 100 سرمایه گذار نشریه فوربس قرار گرفته است.

پژمان نوزاد، در دهه 1980 به همراه خانواده اش از تهران مهاجرت نموده و در ادامه در یک فرش فروشی در پالو آلتو در کالیفرنیا مشغول به کار شد. در این صنعت بود که پژمان نوزاد الفبای تکنولوژی را پیش از پیشرفت عظیم خودآموخت و در ادامه صاحبان آن فرش فروشی یک صندوق سرمایه گذاری تاسیس کردند. حالا پژمان نووزاد شریک مدیر موسس Pear VC شده و ارزش سهام این کمپانی 50 میلیارد دلار برآورد شده است.

به همین علت، پژمان نوزاد سال جاری در کنار شریک خود مر هرشنسون سال جاری برای اولین بار در لیست 100 سرمایه گذار برتر دنیا در نشریه فوربس جای گرفته و رتبه پانزدهم را به خود اختصاص داده است. پژمان نوزاد که در گذشته بازیکن عرصه فوتبال بوده، در حال حاضر سردبیر فوتبال مدیا، یک آژانس تبلیغاتی و پلتفرم فوتبال دیجیتالی واقع شده در انگلیس نیز است.

همچنین در سال 2014 و در ایالت متحده جایزه الیس نیز به پژمان نوزاد اهدا شد. این جایزه به افرادی تعلق می گیرد که قادر به حفظ ارتباط و پاسداشت میراث قومی و گذشته خود نیز هستند.

پژمان نوزاد در مقطعی در تیم جوانان استقلال بازی می کرد که راهنمایی این تیم بر عهده محمد صلاحی بود و ستاره هایی چون مجید نامجومطلق، محسن گروسی و رسول غنی زاده نیز در این تیم مشغول به بازی کردن بودند. پژمان نوزاد در ادامه روی به حضور در عرصه رسانه آورده و در نشریه ابراز ورزشی فعالیت می کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1598

به "بازیکن سابق استقلال در بین 100 سرمایه گذار برتر جهان خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن سابق استقلال در بین 100 سرمایه گذار برتر جهان خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید