بازگشت بی سروصدای مهاجم دوست داشتنی به تمرین پرسپولیس

به گزارش دکتر برای تو، در تعطیلاتی که گذشت یک اتفاق جالب در تمرین پرسپولیس رخ داد که در میان انبوه اخبار غیر فوتبالی گم شد. عیسی آل کثیر که بعد از هیاهوی جذب مهاجمان خارجی و درخشش یورگن لوکادیا کلاً به باد فراموشی سپرده شده بود و کمتر طرفدار پرسپولیسی از او یاد می کرد، بی سر و صدا به تمرین برگشت تا احتمال حضور مجددش در میادین با پیراهن پرسپولیس قوت بگیرد.

بازگشت بی سروصدای مهاجم دوست داشتنی به تمرین پرسپولیس

عیسی از شنبه 2 مهرماه در تمرین پرسپولیس حضور دارد و بی سر و صدا کارش را شروع نموده است. عیسی در اردیبهشت ماه سال جاری و بعد از چهار ماه لجبازی بالاخره زانوی خود را به دست جراحان سپرد. او در تمام آن چهار ماه با باشگاه و کادر فنی پرسپولیس چالش داشت و می گفت با بدنساز معتمدش در دزفول کار نموده و او مدعی است با همین شرایط می تواند به فوتبالش ادامه دهد، اما بعد از تست های حرکتی که از او در تمرین پرسپولیس گرفته شد، یحیی حاضر نشد این مهاجم را حفظ کند و از او خواست حتماً جراحی کند.

بعد از جراحی آل کثیر و با توجه به اینکه گفته شد او حداقل 6 ماه زمان احتیاج دارد تا به شرایط تمرین و بازی برگردد و از آنجایی که قرار داد او تمام شده بود، پرسپولیس به نوعی او را کنار گذاشت. از سوی دیگر پرسپولیس با جذب یورگن لوکادیا و بعد شیخ دیاباته دو مهاجم خارجی نامدار خط حمله اش را مجهز کرد و اینچنین شد که دیگر نام آل کثیر هم به میان نیامد تا اینکه بدون خبر قبلی او در تمرین پرسپولیس حاضر شد و حالا حدود یک هفته است که دارد با تیم کار می نماید.

بازگشت به عنوان بازیکن آزاد

عیسی هنوز قراردادی با پرسپولیس امضا ننموده و بدون قرارداد در تمرین حاضر است، اما گفته می گردد وی چهار تا پنج هفته دیگر آماده بازی خواهد شد و از این رو قرار است قراردادی یکساله با پرسپولیس امضا کند و به ترکیب تیم برگردد. فهرست بازیکنان آزاد پرسپولیس هنوز جای خالی دارد و آل کثیر با توجه به اینکه قراردادی نداشته، به عنوان بازیکن آزاد می تواند با پرسپولیس قرارداد امضا کند. گفته می گردد عیسی در بازگشت به تمرین پرسپولیس بازیکنی کاملاً مطیع و حرف گوش کن شده و می خواهد به هر قیمتی شده به پرسپولیس برگردد و توانایی هایش را ثابت کند.

جالب اینکه بعد از بازگشت او به تمرینات طرفداران پرسپولیس هم از این اتفاق استقبال نموده اند. بعضی طرفداران می گویند او می تواند مکمل خوبی برای لوکادیا باشد و خیلی هایشان هم معتقدند این بازیکن پتانسیل زیادی دارد و حیف است که باشگاه این بازیکن را از دست بدهد.

دیاباته کی می رسد؟

از مصدومیت دیاباته دو هفته می گذرد و او حداقل چهار هفته دیگر کار دارد. بعد از چند روز غیبت در استادیوم شهید کاظمی چند روزی است این مهاجم بلندقامت در کنار تیم دیده می گردد. دیاباته 10 ماه بزرگتر از آل کثیر است و در حالی که عیسی بهمن ماه 34 سالگی را تمام خواهد نمود، شیخ یک ماه بعد از او 35 ساله خواهد شد. شیخ که تازه به شرایط آمادگی بدنی نزدیک شده بود به خاطر کشیدگی کشاله در تمرین، حالا جزو مصدومان پرسپولیس به شمار میرود و بعید است تا قبل از جام جهانی بتواند برای پرسپولیس بازی کند.

گفته می گردد این بازیکن بعد از مصدومیتش از اینکه نتوانسته به پرسپولیس یاری کند ناراحت است و به یحیی گفته دوست دارد زودتر برگردد و به تیم یاری کند که یحیی هم گفته عجله نکند و فقط فکر آمادگی اش باشد.

5 مهاجم نوک بعد از جام جهانی

به هر حال به نظر می رسد شیخ و عیسی هر دو در یک مقطع زمانی و احتمالاً بعد از جام جهانی شرایط بازی را پیدا خواهند کرد و می توانند رقبایی سرسخت برای لوکادیا باشند و البته با عبدی و پاکدل برای حضور در ترکیب اصلی بجنگند.

نکته اینجاست که با اضافه شدن عیسی و بازگشت شیخ پرسپولیسی که در یک مقطع از تمرینات پیش فصل فقط یک مهاجم سالم داشت، احتمالاً بعد از جام جهانی 5 مهاجم نوک سالم خواهد داشت مگر آنکه یکی از آن ها نیمکت نشینی را تاب نیاورد و بخواهد در جابجایی زمستانی راهی تیم دیگری گردد.

ایران ورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 7 مهر 1401 بروزرسانی: 7 مهر 1401 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 2160

به "بازگشت بی سروصدای مهاجم دوست داشتنی به تمرین پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت بی سروصدای مهاجم دوست داشتنی به تمرین پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید