افزایش ساعت کاری میادین میوه و تره بار برای ایام پایانی سال

به گزارش دکتر برای تو، ساعت کار میادین میوه و تره بار از فردا، 3 ساعت و نیم افزایش می یابد.

افزایش ساعت کاری میادین میوه و تره بار برای ایام پایانی سال

به گزارش خبرنگاران، ساعت کار میادین و بازارهای میوه و تره بار در ایام خاتمهی سال و به منظور خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان از فردا 3 ساعت و نیم افزایش می یابد.

روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با صدور اطلاعیه ای، گفت: از روز دوشنبه 25 اسفند تا روز آدینه 29 اسفند، 253 میدان و بازار میوه و تره بار از ساعت 7 و 30 دقیقه صبح تا ساعت 8 و 30 دقیقه شب به صورت یک سره باز هستند.

براساس این اطلاعیه، علاوه بر حذف زمان تعطیلی یک ساعت و نیمه بین روز، میادین و بازارهای میوه و تره بار نیم ساعت زودتر و از ساعت 7 و 30 صبح آغاز به کار نموده و یک ساعت و نیم دیرتر و در ساعت 8 و 30 دقیقه شب به کار خود خاتمه می دهند.

به موجب این اطلاعیه، میادین میوه و تره بار در روز شنبه سی ام اسفند نیز از ساعت 7 صبح تا ساعت 11 و 30 دقیقه قبل از ظهر و به عبارتی، تا یک ساعت و 37 دقیقه قبل از لحظه تحویل سال باز بوده و نسبت به خدمات رسانی به شهروندان تا آخرین ساعات سال 1399 اقدام می نمایند.

روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از شهروندان درخواست نموده است تا به منظور حفظ سلامتی خود و سایر شهروندان، هنگام مراجعه به میادین و بازارهای میوه و تره بار، ضمن رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک و دستکش، تا جای ممکن فاصله فیزیکی خود را با دیگران حفظ نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 11 فروردین 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1537

به "افزایش ساعت کاری میادین میوه و تره بار برای ایام پایانی سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش ساعت کاری میادین میوه و تره بار برای ایام پایانی سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید