استقلال و پرسپولیس مردادماه وارد بورس می شوند ، ارزش گذاری پرسپولیس انجام شد

به گزارش دکتر برای تو، رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: قصد داریم باشگاه های پرسپولیس و استقلال را تا مرداد ماه در بورس پذیرش کنیم.

استقلال و پرسپولیس مردادماه وارد بورس می شوند ، ارزش گذاری پرسپولیس انجام شد

به گزارش گروه ورزشی دکتر برای تو، علیرضا صالح رئیس سازمان خصوصی سازی درباره شرایط خصوصی سازی سرخابی ها اظهار کرد: واگذاری تیم های استقلال و پرسپولیس از سنوات گذشته مطرح است، اما آماده سازی بنگاه های این 2 باشگاه از نیمه دوم سال 98 برای ما مهم بود تا حساب و کتاب های این 2 باشگاه را روشن کنیم. 2 ورزشگاه به نام سرخابی ها کردیم. ساختمان هایی بود که سند آن به نام استقلال و پرسپولیس نبود. با توجه به برنامه زمانی که در هیئت واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی داشتیم جلسات متعددی با وزارت ورزش و جوانان در این باره برگزار کردیم و امروز ساعت 11 هم جلسه ای با وزیر ورزش درباره آماده سازی واگذاری استقلال و پرسپولیس داریم.

او ادامه داد: به هر حال قصد داریم باشگاه های پرسپولیس و استقلال را تا مرداد ماه در بورس پذیرش کنیم. دارایی ها و برند باشگاه پرسپولیس تعیین شده اند. ارزش گذاری برای باشگاه پرسپولیس اجرا شده، اما برای استقلال در شرف انجام است. باشگاه پرسپولیس برند 45 طبقه خود را در اداره مالکیت معنوی شرکت ها ثبت کرده و در حال ارزیابی است. همچنین 5 طبقه از برند باشگاه استقلال به ثبت رسیده و 40 طبقه دیگر در حال ثبت است.

صالح درباره اینکه در صورت واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی، گفت: با اهدای ساختمان ها و 2 زمین به سرخابی ها به طور عملی دارایی های این 2 باشگاه از بدهی های آنها بیشتر می شود و از ورشکست نمی شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 981

به "استقلال و پرسپولیس مردادماه وارد بورس می شوند ، ارزش گذاری پرسپولیس انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال و پرسپولیس مردادماه وارد بورس می شوند ، ارزش گذاری پرسپولیس انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید