ادامه ماجرای تصادف قائدی؛ نمی توانم بگویم چه کسی پشت فرمان بود

به گزارش دکتر برای تو، در حادثه رانندگی ای که مهدی قائدی را درگیر نموده است پنج نفر درون ماشین بودند، اما اینکه چه کسی پشت فرمان بود هنوز از سوی بازماندگان این حادثه بازگو نشده است. آخرین آن دختر جوانی است که می گوید: نمی توانم بگویم چه کسی راننده بود.

ادامه ماجرای تصادف قائدی؛ نمی توانم بگویم چه کسی پشت فرمان بود

شهروند گزارشی در مورد اتفاقی که برای قائدی و همراهانش رخ داد منتشر نموده که در بخشی از آن آمده است: ...اما در آن ماشین فقط مهدی و احمد حضور نداشتند، سه نفر دیگر هم بودند. امین، علی و دختری به نام ل. امین و علی کم و بیش درباره آن حادثه و اتفاقات آن صحبت نموده اند، هرچند، اظهارات این دو نفر هم چندان به رمزگشایی اصل ماجرا یاریی نکرد. اما لاله تنها زن سرنشین آن ماشین که تاکنون با هیچ رسانه ای درباره آن حادثه صحبت ننموده است. او یکی از آسیب دیدگان همان حادثه است، با این همه در این مدت ترجیح داده سکوت کند و به دور از جنجال مراحل قضائی پرونده را با یاری پدرش پیگیری کند. اما این دختر بعد از یک سال لب به سخن گشود:

  • آن روز چه اتفاقی افتاد؟

هیچی با بچه ها بیرون رفته بودیم. در جهت بازگشت بودیم که این رخ داد.

  • شما موقع حادثه کجا نشسته بودید؟

من جایگاه عقب بودم.

  • سرعت ماشین زیاد بود؟

هم سرعت بالا بود و هم کنترل ماشین از دست رفت. وقتی ماشین واژگون شد من دیگر چیزی نفهمیدم.

  • یعنی بیهوش شدید؟

من یک روز کامل بیهوش بودم. بعد هم که چشمانم را باز کردم خودم را روی تخت بیمارستان دیدم. سه تا از مهره های گردنم به شدت آسیب دیده بود. سه تا از دنده هایم هم شکسته بود و ریه هم آمبولی شد. زانوی پای راستم هم آسیب دیده بود. حدود 15 روز در بیمارستان بوشهر بستری بودم.

  • چه کسی پشت فرمان نشسته بود؟

من نمی توانم بگویم چه کسی پشت فرمان نشسته بود.

  • شما از مهدی شکایت نموده اید؟

پدرم بیشتر پیگیر پرونده بود. البته من هم همراه او در جلسات دادگاه حاضر بودم، به جز جلسه آخر که بوشهر نبودم. البته شنیدم که برای مهدی یک سال زندان و 360 میلیون تومان دیه معین نموده اند. البته این مربوط به خانواده شاکر است. این که برای من چه مقدار دیه معین شده است را به درستی نمی دانم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 31 تیر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 188

به "ادامه ماجرای تصادف قائدی؛ نمی توانم بگویم چه کسی پشت فرمان بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه ماجرای تصادف قائدی؛ نمی توانم بگویم چه کسی پشت فرمان بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید