ادامه جنایات نیروهای اشغالگر در شمال سوریه

به گزارش دکتر برای تو، خبرگزاری خبرنگاران- نیرو های اشغالگر آمریکایی و ترکیه ای و مزدوران آن ها درهفته های اخیر جنایت ها و تجاوزگری های خود را علیه مرم سوریه افزایش داده اند.

ادامه جنایات نیروهای اشغالگر در شمال سوریه

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از تلویزیون الاخباریه سوریه، تجاوزگری های نیرو های سوریه دموکراتیک تحت حمایت آمریکا و گروه های تروریستی وابسته به ترکیه و درگیری های آن ها با یکدیگر در شمال سوریه، زندگی را بر ساکنان این منطقه سخت نموده است؛ به طوری که بعضی ناچار به ترک منازل و منطقه زندگی خود شده اند.

نیرو های اشغالگر آمریکایی و ترکیه ای و مزدوران آن ها جنایت ها و تجاوزگری های بیشتری علیه سوری ها مرتکب می شوند.

گزارشگر این شبکه گزارش داد: نظام ترکیه و مزدوران تروریست آن به هدف قرار دادن شهر ها و روستا ها در شمال سوریه ادامه می دهند.

تعدی به منازل غیر نظامیان و دارایی های آن ها در روستای الدرداره از توابع منطقه تل تمر در حومه شمال غربی الحسکه، جدیدترین اقدامات تجاوزگرانه علیه مردم روستا های شمال سوریه بود.

نیرو های اشغالگر ترکیه ای و مزدوران آن چندین راکت به سمت منازل ساکنان این روستا، شلیک کردند که در پی آن، به دارایی های ساکنان روستا و زیرساخت های عمومی خسارت های مادی وارد شد.

از سوی دیگر، در منطقه ابوراسین شمال شرق الحسکه، درگیری بین نیرو های اشغالگر ترکیه ای و مزدوران تروریست آن از یک سو و شبه نظامیان قسد مرتبط به آمریکای اشغالگر از سوی دیگر، ادامه یافت.

بعضی منابع محلی گفتند دیروز بعد از ظهر درگیری ها، به ویژه در مناطق شمالی ابورسین افزایش یافت و با اصابت چند راکت در این منطقه، ترس بر ساکنان آن حاکم شد. در پی این موضوع، بعضی از ساکنان ناچار به ترک منازل خود و رفتن به سمت بخش جنوبی این منطقه شدند.

درگیری های پی در پی بین شبه نظامیان قسد و نیرو های اشغالگر ترکیه ای و مزدوران تروریست آن در حومه های حلب، الرقه و الحسکه به شهادت و زخمی شدن ده ها تن از غیر نظامیان و وارد شدن خسارت های گسترده به زیرساخت های عمومی منجر شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1552

به "ادامه جنایات نیروهای اشغالگر در شمال سوریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه جنایات نیروهای اشغالگر در شمال سوریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید