آزمون های پایانی پایه اول دوم دبستان حضوری برگزار می گردد خبرنگاران

به گزارش دکتر برای تو، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت:اطمینان از یادگیری دانش آموزان ملاک انتها کلاس های درس است و سعی می کنیم که آزمون های انتهای به ویژه در پایه حساس از جمله پایه اول و دوم به صورت حضوری برگزار گردد.

آزمون های پایانی پایه اول دوم دبستان حضوری برگزار می گردد خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، رضوان حکیم زاده در حاشیه آیین افتتاح نمایشگاه دبیرخانه های کیفیت بخشی و فراوری محتوای حوزه ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان اظهار کرد:مقوله اصلی در دوره ابتدایی، اطمینان از یادگیری است و اهمیت آموزش مهارت های یادگیری در پایه های حساس نظیر اول و دوم دوچندان است.

وی با تاکید برا اینکه اطمینان از یادگیری دانش آموزان ملاک انتها کلاس های درس است، به برگزاری آزمون های نهایی دروس ابتدایی اشاره نمود و گفت: با توجه به تجربه پیروز سال گذشته سعی می کنیم که آزمون های انتهای به ویژه در پایه حساس از جمله پایه اول و دوم به صورت حضوری برگزار گردد تا این اطمینان حاصل گردد که یادگیری مهارت های اساسی مورد نظر از جمله نوشتن، خواندن و حساب کردن به دست آمده است.

حکیم زاده با اشاره به اهداف سفر به هرمزگان یادآورشد: علاوه بر پیگیری فرایند اجرای برنامه های ملی، یکی از اهداف مهم سفر، حضور در جمع همکاران به منظور تقدیر از زحمات بی شائبه آنان در این شرایط سخت است که با همه مسائل، آموزش با کیفیت را تداوم بخشیدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1562

به "آزمون های پایانی پایه اول دوم دبستان حضوری برگزار می گردد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون های پایانی پایه اول دوم دبستان حضوری برگزار می گردد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید